LIVE: Áčko vybojovalo 4body. Naše orelské bengo konečně veze své první 3 body.

Mužské áčko odehrálo v hale orlovně své další 2 utkání. Po velmi těsních výsledcích získalo 4body. O pátý bod přišlo až v nájezdech! Muži Béčka přivezli z Předměřic první body nové sezóny! Dorostencům bohužel těsnými výsledky body utekly.

Muži A
V sobotní podvečer se odehrál zápas v hale orlovně mezi mužským áčkem a FBC Sokol Písek. Zápas nezačal tak jak by si domácí představovali a v první třetině prohrávali 1:2. Naštěstí přišel do druhé třetiny jiný tým a začal na hřišti dominovat. Utkání tak otočil na 4:3. V poslední třetině už byla hra velmi vyrovnaná a domácím se tak podařilo vítězství dotáhnout dokonce!
Více se dozvíte v online přenosu

V neděli nastoupil jako druhý soupeř 1. FbK Tábor, který je aktuálně na druhém místě v tabulce. Zápas byl velmi střelecky vyrovnaný, i když ve hře spíše dominovali domácí, kteří volili postupný přechod do útoku, oproti soupeři z táboru, který čekal na chyby domácích, které dost často trestal! Zápas se nerozhodl ani po prodloužení a nakonec přišly nájezdy, které už podruhé v této sezóně domácí prohráli.

Miroslav Kábrt

Dorostenci

Neděle byla ve znamení velkého cestování a také očekávání.  První ligu dorostenců hostil tentokrát Jindřichův Hradec.  Náš tým čekal tým Českých Budějovic a Okříšek. Kluci sehráli dvě vyrovnaná utkání, bohužel se smutným koncem. V utkání s Okříšky to byla především nedisciplinovanost ve třetí třetině, ktera nás stala body a prohru 5:7.

Na obhajobu kluků je nutno říct, že rozhodčí toto utkání naprosto nezvládli a zasadně ovlivnili konečný výsledek.
V utkání se Štíry České Budějovice jsme si vybrali i část smůly, protoze jsme nebyli rozhodně horším týmem. Řada neproměněných šancí určila konečné skóre 4:5. Přesto si myslím, že výkon týmu se zlepšuje, jen je třeba, aby poctivě makali všichni.
Chci poděkovat klukům za jejich výkon a rodičům za pomoc při dopravě.

Martin Brož

Mladší žáci

V sobotu 21.10. odehráli mladší žáci svůj druhý ligový turnaj, který se konal v Kuklenách. Našimi soupeři byli FbC Hradec Králové černí, Florbal Primátor Náchod a TJ Sokol Dvůr Králové nL. Proti všem soupeřům naši hráči předvedli velice pěkný výkon, a to jak nasazením, tak herním projevem. Odměnou za zlepšenou hru, oproti našemu prvnímu turnaji, bylo vítězství v některých odehraných zápasech. Chtěl bych hráčům poděkovat za snahu a bojovnost