LIVE: Víkend bez bodu! Nebodovalo áčko, béčko ani dorostenci. Naši nejmladší předvádějí hezké výkony!

Víkend bez bodu! Nebodovalo ani áčko proti Hradci, také nebodovalo ani béčko, které sehrálo utkání s Předměřicema a Hořicema. Dorostenci také bez bodu. Naši nejmladší ale předvádějí hezké výkony!

Muži A:
Tuto neděli 5.11.2017 sehrálo naše Áčko další zápas v rámci Divize C. Tentokrát na půdě Hradeckých Innebandytos. Začali jsme dobře a dokonce jsme se ujali vedení, ale opět se nám „podařilo“ vytvořit pár hrubých chyb a soupeř tak do konce první třetiny výsledek otočil. Ve druhé třetině jsme zabojovali a podařilo se nám tuto třetinu vyhrát a stáhnout tak výsledek na rozdíl jedné branky. Ovšem totální kolaps přišle ve třetí třetiny a opět po našich hrubých chybách soupeř skóre navýšil a výsledek už si pohlídal do konce zápasu. Herně celkem vyrovnané utkání tak vyhráli Hradečtí po té co nekompromisně trestali naši laxní hru v obraně!

Máme co zlepšit do dalších zápasů.

Havlíček Karel

Muži B:
V neděli vyrazilo mužské béčko do Hořic, kde se utkalo v prvním zápase s týmem Předměřic a toto utkání skončilo vítězně pro soupeře v poměru 7:3.

Druhý zápas tohoto dne byl proti domácím Sršni Hořice, kteří trestali každou chybu a pohlídali si výsledek nad našim béčkem stavem 9:4.
Béčko tedy tento víkend bez bodu.

Miloslav Krýsl

Mladší žáci:
Naši mladší žáci tento víkend odehráli utkání proti FBŠ Všestary, FBK Bulldogs Hořice a TJ Sokol Jaroměř. Ve všech zápasech předvedli pěkný a bojovný výkon, který byl v některých zápasech odměněn vítězstvím. I když mají žáci hodně co zlepšovat, tak jsem rád, že se kvalita předvedené hry s každým dalším odehraným turnajem zlepšuje.

Jan Seidl

Přípravka:
Nedělní ráno odjela naše přípravka do Hradce Králové - Kukleny. Sešlo se tu 8 týmů, kde jsme hráli 6 utkání. 1.zápase byla na dětech vidět malá nervozita a nedařilo se zakončování a i trošku smůla (vlastní gól). Každopádně od 2.zápasu se děti florbalem opravdu bavily. Je na nich vidět velký pokrok, co se naučily. A jak jsem již avizovala před rokem až nám děti dorostou do věkových kategorii budou to jiné výsledky. A to se děje, jak v elévech, tak i v přípravce. Už nejsme jen dopočtu, ale už zápasech soupeře trápíme a hlavně i vyhráváme.

Vidím zlepšení komunikace na hřišti (začínají na sebe mluvit), taktických pokynu a dokáží už i krásné kombinační přihrávky.
Když to člověk vidí, je to jedna velká radost.
Děkuji rodičům za podporu, kterou dětem na turnaji dělali.