LIVE: Ohlednutí na výsledky za poslední 2 víkendy

Áčku se příliš nedařilo a na domácí půdě prohráli oba zápasy! Béčko vytěžilo téměř z prohraného zápasu 3 body, když porazilo Rokytnici 8:7, ženy opět nesklamaly a přivezly 6bodů ze Skutče.

Přípravka: Přátelák s Hronovem 24.11.2017
Jako každý týden se i tento pátek v Orlovně naplno trénovalo, tentokrát byl trénink elévů trochu jiný. K přátelskému utkání nás vyzval tým z nedalekého Hronova. Naše děti byly na utkání natěšené, a tak do něho i nastoupily. Aktivní hrou jsme soupeře zřejmě zaskočili a za chvíli jsme vedli o několik gólů. Hronov se však nenechal zahanbit a dostal se do tempa hry. Srovnal skóre zápasu a začala přetahovaná o výsledek. Utkání skončilo těsnou výhrou soupeře, který nás tak kvalitní hrou prověřil před nadcházejícím turnajem elévů v Trutnově.
4.turnaj elévů Trutnov 26.11.2017
Tak za sebou máme další turnaj elévů, tentokrát se hrálo v Trutnově. Nejprve jsme se utkali s Náchodem, který nás jednoznačně přehrával a trestal každou naši chybu. S domácím týmem jsme sehráli vyrovnanější zápas, i když skóre nakonec hovořilo také ve prospěch soupeře. Naposled jsme poměřili síly s Jičínem, ale ani toto utkání jsme nedotáhli do vítězného konce. Celkově jsme mile překvapeni výkonem našich nováčků,  z jejich nasazení by si někteří hráči mohli vzít příklad. Zapracovat musíme hlavně na obranné fázi celého týmu. Rodičům děkujeme za podporu a pomoc při turnaji.
Brát Lukáš

V neděli 19.11.17 vyrazily naše ženy do Skutče, aby udržely v tabulce první místo.
Čekal nás hned na úvod domácí soupeř, kterého jsme v tomto ospalém utkání porazili 6:0.
Všech našich 12 hráček nastoupilo i proti druhému našemu soupeři Fbc Dobré. Do tohoto utkání jsme šli s respektem, jelikož tento soupeř ještě minulý rok hrál 1.ligu. Po nedůrazu jsme v úvodu třetí třetiny prohrávali 1:4 a stažením na dvě pětky se naše holky probudily. Výsledek ve třetí třetině vítězně obrátily na konečných 5:4, kde zaznamenala svůj Hattrick Sokolová Lucie, která rozhodujícím trestným střílením dvě minuty před koncem rozhodla o výsledku.
Ze Skutče tedy vezeme plných 6 bodů a držíme vedení v tabulce. Tyto dva zápasy holky zvládly na výbornou a pomohla k tomu týmová hra !!
Děkuju jak hráčkám, tak i naší golmance, která svými zákroky pomáha celému týmu k tomuto celkovému úspěchu v lize.
Příště nás čekají Fbc Sokol Předměřice n/L a Fbk Jičín POHODA TEAM B.

Miloslav krysl

Dorostenci:
Dne 18.11. jsme s týmem dorostenců vyjeli do Předměřic nad Labem, kde jsme se střetli s týmy TJ Sokol Předměřice a PSKC Okříšky.
První utkání proti Předměřicím, kluci nastoupili výborně, po první třetině to bylo 0:1 pro domácí tým. V druhé třetině soupeř odskočil. O 4 branky, hodně jsme ztráceli balonky ve středním pásmu, kde následovaly rychlé protiútoky, na který jsme nedokázali včas zareagovat. Ve třetí třetině soupeř přidal ještě 6 branek.
Bohužel kluci měli pěkné akce dopředu, ale i když míček tancoval v malém brankovišti, za brankovou čáru se nedostal.
V druhém zápase jsem si svou premiéru vyzkoušel Milukáš Vít, a byla jsem jeho výkonem mile překvapena. Zde kluci hráli už lepší florbal než 1.zápase. Líbilo se mi, že už spolu začínají hrát jako tým a ne individuálně. Byly tam střely z první, nebyly dlouhé nápřahy, rychle protiútoky, a i občas se povedly kombinace, ale góla se nám nepodařilo dát. Soupeři jsme podlehli 5:0. Každopádně pochvala klukům za bojovnost, teď se nenachází v lehké situaci (odchod Marka Weinlta a trenéra Martina Brože)
Lucie Hejnová

Elévové 17.11.2017

V pátek 17.11. odehráli naši elévové turnaj v Rokytnici, kde jsme tentokrát poměřily síly s Trutnovem, Jičínem a Dobruškou. Posbírali jsme zde další cenné zkušenosti. Turnaj bych hodnotil pozitivně, děti odehrály 3 pohledná vyrovnaná utkání. Musíme je pochválit za bojovnost a týmový výkon, kterým udělali radost nejen nám trenérům, ale i rodičům. Také jim patří díky za podporu.

Brát Lukáš

Přípravka 19.11.2017
Další turnaj odehrála i přípravka. V neděli ráno jsme vyrazili do Předměřic nad Labem. Na naší nejmladší kategorii byla vidět chuť do hry, především v útočné fázi jsme soupeřům nic nedarovali. V obraně to trošku skřípalo, a tak dostal šanci vyniknout skvěle chytající David Špelda. Turnaj určitě hodnotíme kladně, na dětech je vidět zlepšení zápas od zápasu. Celému týmu děkujeme za bojovnost a těšíme se na další turnaje.