LIVE: Můžské áčko po dlouhé době bodovalo! Svítá se na lepší časy?

Můžské áčko porazilo Pacovští honzíky 7:5 a pomalu se zvedá odedna tabulky po šňůře neúspěších. Orelské ženy odehrály svá utkání v Pardubicích, kde ukořistily 4 body po remíze s Hagou Pardubice a výhře proti Hradeckému béčku

Muži A

Áčko hrálo tento víkend proti Honzíkům z Pacova, kterým měli co vracet. Začátek zápasu nevypadal pro domácí moc dobře, jak už tak bývá zvykem, kdy první třetinu prohrávali a to 2:3. Naštěstí se domácí celek po přestávce zkoncentroval a začal plnit úkoly, které byly řečeny v kabině. Podle toho také vypada druhá třetina, kterou Orlové vyhráli 3:1. Nervy a stress, tak vypadala třetina třetí, ale nakonec se podařilo výsledek udržet a domácí tak vyhráli 7:5

Po serii prohraných zápasů tu jsou konečně důležité 3 body!

Miroslav Kábrt

Přípravka

V neděli jsme se vydali s přípravkou opět do Hradce Králové - Kuklen. Už to začíná být pomalu naše domácí hala jelikož se zde odehrává 3/4 turnajů. Opět jsme vzali s sebou další nový hráče, aby si vyzkoušely turnajovou atmosféru.
Děti sehrály v Kuklenách 6 utkání. V prvním utkání si opět děti zvykaly na menší hřiště a zmenčovadla. jelikož s tím běžně na tréninku nehrajeme. Nic méně děti předvedly krásný a bojovný výkon. V dalších utkání sehrály vyrovnané zápasy, až na předposlední, kde děti neplnily, žádný z našich pokynů. Jako by si chtěly odpočinout před posledním zápasem. V posledním zápase se, ale vyznamenaly. Po důkladné poradě jsem jim udělila pokyny. Rázem to byl jiný zápas a bylo na dětech jak si ho pěkně užívají. Tento poslední zápas vyhrály na plné čáře. Děkuji rodičům za dovoz dětí na turnaj. Myslím si, že děti i rodiče i utkání užili a trenéři byli s jejich výkony spokojeny.