Mladší žáci dnes uhráli 3 body

Dnes jsme pořádali turnaj v naší domácí hale Orlovně a bylo se rozhodně na co dívat. Naši mladí orlové dnes sehráli 3 utkání proti Jaroměři, Náchodu a Trutnovu.

Hned prvním soupeřem byla Jaroměř, se kterou naši hráči v minulém zápase remízovali 17:17. Nebylo tedy jasné, jakým směrem se bude zápas vyvíjet. Zápas začal a Jaroměř na nic nečekala a v plném začala bourat naše řady. Výborná hra tělem a pokrytí míčku nedokázali naši mladší žáci ubránit a góly se jen sypaly. Občasným gólem dokázali naši snížit skóre, ale k vítězství nás to nepřiblížilo. Konečné skóre bylo 6:15

V dalším zápase na nás čekal Primátor Náchod, který byl velice vyrovnaným soupeřem. zápas byl na každé straně haly vyrovnaný a hrálo se až do posledních vteřin. Výborný výkon předvedl Honza Beneš, který vychytal spoustu výborných střel. Tento zápas jsme nakonec vyhráli 18:15 a konečně byla k vidění dobrá nálada v týmu.

V posledním zápase jsme se střetli s týmem z Trutnova, který zatím neprohrál žádné své utkání na dnešním turnaji. Trutnov byl výborný na hokejce a měli dopilované postavení svých hráčů. Na jedné straně haly drtilo naši žáci Trutnov a až do poslední chvíle vyhrávali o 4 góly, které v posledních minutách Trutnov dotáhl. Bohužel na druhé straně se našim nevedlo a Trutnov je přehrával na góly celých 30 minut. Zápas skončil 13:24 pro Trutnov.

Z pohledu trenéra

Dnešním dnem jsem své svěřence viděl na zápase prvně, nemohu tedy porovnávat s předcházejícími turnaji. Musím pochválit některé hráče za snahu, bohužel nebyla vidět u všech a týmový duch jakoby zmizel. Dnes jsem mohl konečně vidět, na čem by měli hráči zapracovat, ale i to co zvládají na jedničku.