O víkendu se zadařilo hlavně ženám, které neztratily ani bod

Vítězný vstup do sezóny se na rozdíl od žen, nepodařil mužům. Jak "áčku", tak "béčku" se nepodařilo vyhrát ani jeden, ze dvou zápasů. Dorostenci přivezli bod jeden.

A-TÝM:
V sobotu večer sehráli "muži A" zápas proti Všestarám ve kterém dostali výprask 7:2, v neděli už se jim dařilo lépe a vyrovnaný souboj s Přeloučí dostali do prodloužení a se stále nerozhodným skórem 5:5 až do následných samostatných nájezdů. V nichž však neuspěli a připisují si tak pouze 1 bod s konečným 6:5 pro Přelouč
Jan škoda

B-TÝM:
Béčko: První nedělní zápas s Předměřicemi dopadl 1:4 ve prospěch soupeře a druhý zápas s Všestary B jsme dlouhou dobu kontrolovali skórem 4:2 avšak ve 3. třetině jsme zaspali a nechali si dát 3 rychlé góly,na dorovnání jsme už nestačili. konečné skóre tedy 4:5.
Jan škoda
ŽENY:
Vstup do sezóny v ženské kategorii se vydařil !!
V prvním zápase jsme porazili IBK Hradec Králové B 5:0 a ve druhém, proti Spartak Slatiňany, také výhra 4:2. Domů tedy vezeme na úvod 6 bodů.
Děkuju holkám za dobře odvedený výkon.
Miloslav Krýsl

DOROSTENCI
Dnešním dnem vkročili do letošní sezóny naši dorostenci. Čekal nás hned v úvodu těžký los v podobě loňského vítěze Sokol Pardubice a druhého týmu skupiny C 1.ligy dorostenců FBC Hradec Králové. A také velká očekávání jak trenéra, tak kluků, protože po letních očekávaných, ale i nečekaných odchodech hráčů nezůstal v týmu kámen na kameni.
V úvodu jsme nastoupili proti týmu FBC Hradec Králové a po přečkání úvodního tlaku domácích šli do vedení 1:0. Když jsme o půl minuty pozděj...i přidali druhý gól, bylo ještě veseleji. Bohužel soupeř nám odpověděl o tři minuty stejnou mincí a během 20 vteřin srovnal stav první třetiny na 2:2.
Druhá třetina se nesla v duchu boje o každý kousek palubovky. V této části hry však dokázal skórovat pouze soupeř a šel poprvé v utkání do vedení. Do třetí části jsme trošičku upravili sestavu. V šesté minutě bylo srovnáno a zaděláno na drama koncovky třetí třetiny. O minutu později se skóre opět posunulo v náš prospěch a šli jsme opět do vedení. Bohužel hloupá chyba nás opět o půl minuty později připravila o vedení. A co víc, čtyři minuty před koncem utkání soupeř potrestal další z našich hrubek 4:5. Závěrečná hra bez brankáře nabídla hned několik šancí na naší straně, ale i na straně soupeře. Zasloužený bod z utkání a vyrovnání přišlo 8 sekund před koncem zápasu.
Obrovské drama : FbC Hradec Králové : Orel Rtyně 5:5
V druhém utkání jsme nastoupili o dalšího hráče v poli slabší, ale s odhodláním neudělat si před neskutečně silným celkem Sokola Pardubic ostudu. Vývoj byl až neskutečný, protože náš celek šel do vedení 1:0 v šesté minutě utkání. Soupeř kontroval až minutu před koncem třetiny. V druhém dějství šel soupeř do vedení 2:1, ale i my jsme dokázali po luxusní střele srovnat krok. Bohužel soupeř opět dokázal na konci třetiny prokázat svoji kvalitu a odskočil v posledních dvou minutách na rozdíl dvou gólů. V třetí části se již na našich hráčích, kteří nakonec museli dohrávat v redukované sestavě projevila únava a Pardubice na konci třetího dějství přidali ještě tři branky a zaslouženě vyhráli.
Přes tuto prohru musím říci, že kluci na hřišti nechali naprosto vše. Co mne těší nejvíce, že hrají jako tým, fantasticky se podporují a bojují jeden za druhého. Po právu jsem na kluky za tuto neděli pyšný.
Chci poděkovat klukům za skvělý zážitek, soupeřům za fér hru a rodičům za podporu a odvoz kluků