Skvělé zahájení víkendu zajistili mladší žáci a muži A

Dnešek byl pro orly velmi úspěšným dnem a to i v mladších kategoriích.

Mladší žáci v raných hodinách odjeli na ligový turnaj do Hořic, kde odehráli 3 zápasy. První zápas nastoupili proti týmu FBC Bodlinka Dobruška se kterou si žáci poradili 12:8. Další utkání odehráli proti TJ Sokol Jaroměř, se kterými po dlouhé bitvě remízovali. Konečné skóre bylo 17:17. V posledním zápase nastoupili orlové proti týmu FBŠ Všestary se kterým opět s přehledem vyhráli 20:15.

Další z orlů kdo dnes bodoval, byly muži, kteří odehráli 2 zápasy a to proti drakům z Lanškrouna a Poličce. Hned první třetina proti Lanškrounu vypadala na pořádný debakl. Orlové během několika minut nasázeli soupeři 4 góly a vypadalo to, že se soupeř z těchto inkasovaných gólů nevzpamatuje. Hned další třetinu však Lanškroun změnil svůj styl hry a začal dělat domácím problémy a draci nevypustili žádný souboj až do konce utkání. Druhá a třetí třetina byla na branky vyrovnaná a konečné skóre skončilo 7:3 pro domácí.

Druhý zápas se odehrával výrazně jinak. Domácí začali hned od začátku a dostali se na dvoubrankové vedení. Ovšem Polička nic nedarovala a začala skóre dotahovat. Nakonec první třetina skončila 3:2 pro domácí. Od druhé třetiny bohužel tempo hry výrazně upadalo a to jak ze strany domácích, tak ze strany hostí. Domácí to naštěstí vzali za správný konec a rozstříleli Poličku 11:5.